MBR в Україні

Hautpflege an der Grenze zur Medizin
made in GermanyКупити косметику
Вдалого Вам вибору!

БЕЗДОГАННА НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ MBRАНТИВІКОВИЙ КОСМЕТИЧНИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ НА МЕЖІ З МЕДИЦИНОЮ ВІД MBR®  
                        
made in Germany

В минулому німецьке курортне містечко Бад Шлема, що в Саксоніі славилося на всю Європу своїми радоновими джерелами. Саме тут 20 років потому було засновано підприємство першої в Німеччині  високотехнологічної косметики на межі з медициною MBR®.

Сьогодні професійна косметика преміум класу від MBR з Бад Шлема відома по всьому світу. MBR (Medical Beauty Research) - провідний фахівець в галузі Anti-Aging, найкращий сучасний приклад вірності традиціям бренду - бездоганна німецька якість. Ця бездоганність в усьому: у коштовному і змістовному складі* засобів, що завжди гарантують позитивну та довготривалу динаміку покращення стану шкіри, у найкращому неінвазійному результаті омолодження шкіри, у професійності та лаконічності умов принципу догляду, в бездоганності нюансів  вишуканого, стильного, «по-німецьки» стриманого  дизайну. І наостанок. Аромат. Окремо створений для кожної лінії догляду. 
MBR® для справжніх перфекціоністів у догляді за шкірою обличчя та тіла, для тих, хто розуміється на перевагах  світового бренду під назвою made in Germany.

Косметика від MBR®, виготовлена в Німеччині, завжди там, де звичайні косметичні засоби безсилі відновити  еластичність і пружність, повернути м’якість, ніжність, рівномірність шкіри та сяйво молодості.

*МАКСИМАЛЬНА КОНЦЕНТРАЦІЯ АКТИВНИХ РЕЧОВИН З ОГЛЯДУ НА ВИСОКУ ПЕРЕНОСИМІСТЬ ШКІРОЮ та синергія  багаточисельних  механізмів впливу на оновлення клітин

МBR ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ

найсучасніші дослідження процесу старіння з метою його  уповільнення (Anti-Aging), відданість справі  і постійне самовдосконалення, справжня турбота про шкіру обличчя та тіла, завжди досягати "найкращого із можливого" – це MBR. Незалежна дослідницька група досвідчених  фахівців і експертів  не має обмежень щодо ресурсів та можливостей комбінацій активних речовин і варіантів рецептур. В кожному засобі – від трьох до п'яти високоякісних сучасних інгредієнтів або модулів із синергетичною дією, аналогічною антибіотику широкого спектру. Такий підхід вартує, без перебільшення, шалених коштів, і, напевно, є унікальним у всьому світі.

Тоді, як більшість виробників  обирають ту чи іншу стратегію омолодження, MBR® усуває причини, а  не наслідки і пропонує повний перелік сучасних неінвазійних ексклюзивних методів для поліпшення стану, підтримки та відновлення природних функцій шкіри, серед  яких

захист ДНК

подовження життєдіяльності та якісне поліпшення регенерації клітини

фізіологічне розгладження зморшок в наслідок  відновлення дермально-епідермальних зв'язків

МАНУФАКТУРА, А НЕ ВЕЛИКА КОРПОРАЦІЯ
 

Особливістю MBR є власне біотехнологічне виробництво природних і екологічно безпечних галенових препаратів, тому-це  догляд за шкірою на межі з медициною.

Насправді, високотехнологічним вважається підприємство  здатне швидко втілювати інновації. Погодьтесь, нова обнадійлива реклама великих корпорацій з’являється швидко, а от замінити певні модулі та запустити у виробництво вдосконалений продукт за мінімальний строк під силу тільки невеликому, сучасному і динамічно працюючому підприємству. Це ще одна перевага MBR - програма постійного розвитку MBR® "Constant Progress Development" (CPD), фахівці розпізнають її по тій деталі, що інформація про склад засобу друкується на твердому папері упаковки, а не безпосередньо на ємкості.

 
Сертифікована TЬV  компанія MBR– європейський лідер найбільш ефективного покоління дерма косметичних засобів