MBR в Україні

Hautpflege an der Grenze zur Medizin
made in GermanyКупити косметику
Вдалого Вам вибору!

КЛЮЧ ДО МИТТЄВОГО ПОКРАЩЕННЯ ТА ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ

Важливі три напрямки MBR® ПІДГОТОВКА – ДОГЛЯД – ЗАХИСТ гарантують кращий пролонгований неінвазійний дерма косметичний результат.

 

ПІДГОТОВКА. Вирішальна роль цього напрямку - це ступінь пенетрації активних молекул. Зокрема, пептиди, вітаміни або фракції макромолекул не можуть досягти своєї повної ефективності залишаючись на поверхні шкіри. Потрібні оптимальні умови, а саме - потрапити до епідермісу. Біоактивні препарати від MBR® забезпечують цей процес розкриття самого верхнього шару шкіри.

 

ДОГЛЯД, а саме, захист ДНК, подовження життєдіяльності та високоякісне поліпшення регенерації клітин, стабілізація дермо-епідермальних з’єднань (наслідком і є фізіологічне розгладження зморшок). Це напрямок сенсаційного темпу удосконалення засобів. Завдяки високим технологіям MBR® спроможна замінювати окремі модулі в активних речовинах останнього покоління. Таким чином, клієнти MBR®  можуть бути абсолютно впевнені, що користуються результатом кращих найсучасніших, перевірених та безпечних наукових досягнень.

 

ЗАХИСТ. Збалансоване і якісне покращення функцій епідермісу та підсилення роботи засобів ДОГЛЯДу за допомогою спеціальних провідників, таких як цитокіни, матрікіни і амінокислоти. Тут комбінації з добірних ліпідів рослинного походженнязволожувальні інгредієнти та захисні комплекси пролонгованої дії. Вибір базової основи емульсій формується відповідно до типу шкіри.

 

Вибір і застосування засобів за принципом ПІДГОТОВКА – ДОГЛЯД – ЗАХИСТ ключ до повноцінного довготривалого відновлення та омолодження Вашої шкіри